מעוניין לקבל הצעת מחיר לנופש?
    מלא פרטים
    שם פרטי ומשפחה
     
    טלפון
     
    דוא"ל
     
    נושא
     
    אזור בארץ
   
    הודעה
   
 
 
טיסות זולות
מאמר המפרט את כל הדרכים והשיטות על מנת להשיג טיסות זולות

 

טיסות זולות

כל מי שתכנן נסיעה לחופשה בחול, מתלונן על עלויות הטיסות. בעת האחרונה מחירי הדלק עולים ויחד איתם עולים מחירי כרטיסי הטיסה. הנופש בחול נתקל בבעיה, לא זאת בלבד שהשהות בחול יקרה מתמיד עכשיו גם הוא נדרש לשלם מחירי עתק עבור טיסות. במאמר זה מספר הצעות כיצד למצוא טיסות זולות

טיסות מקשרות –טיסות מקשרות הינן אופציה אידיאלית ונוחה עבור טיסות זולות. העובדה כי אתם לא נוסעים בטיסה ישירה, אלא משתמשים במספר מטוסים, עוצרים במקומות שונים ומאריכים את זמן השהות באוויר בסופו של דבר משתלמת וגורמת לכם לנסוע באמצעות טיסות זולות. באם אתם מתכננים טיסה לליטא למשל , בהגיעכם לשדה התעופה תוכלו למצוא טיסה ישירה מישראל לליטה שעלותה גבוהה מאוד או טיסה עם עצירת ביניים ברוסיה הכוללת החלפת מטוס ועלייה לטיסה אחרת שחוסכת לכם כמעט 1000 שקלים לכל כיוון.


חברות טיסה לא מוכרות – תרבות הצריכה של ימנו מחייבת אותנו לשלם על מותגים, מוצרים של אותו החברה יכולים להיות בעלי הפרשי מחיר משמעותיים רק בגלל שהאחד נושא שם כזה והשני שם אחר.
כך גם כשמדובר בטיסות. באם ברצונכם לשלם על טיסות זולות. הימנעו מפנייה לחברות תעופה בעלות שם ויוקרה. חברות זרות ולא מוכרות יעלו לכם הרבה פחות. החיסרון היחיד בחברת תעופה לא מוכרת הוא עניין הבטיחות, אבל גם פה אפשר לבדוק ולהבין כי כל מטוס שנמצא באוויר קיבל אישורים ותקנים.

 

 

 

הזמנת כרטיסי טיסה בדקה האחרונה -  בכל מטוס שיוצא לשמיים נשארים לרוב כמה מקומות טיסה פנויים, שחברת התעופה תשמח לאייש אותם דקות ספורות לפני היציאה לטיסה.  הדרך הטובה ביותר להשיג טיסות זולות היא להתקשר בו ביום הטיסה, או כמה ימים לפני המועד לחברת התעופה ולחפש דילים זולים וחבילות טיסה משתלמות. ההבדלים בין הזמנת כרטיס טיסה חודשים מראש, לבין הזמנת כרטיס טיסה בדקה האחרונה תהומיים.

אתרי אינטרנט וסוכני נסיעות – סוכני נסיעות תפקידם הוא למצוא לכם טיסות זולות. במקום לעבוד קשה ולחפש איך לנסוע בדרך זולה, צרו קשר עם סוכנות נסיעות, תשמחו לדעת כי בידו ובכוחו של סוכן הנסיעות להשיג לכם דילים ומחירים של טיסות זולות במיוחד.

שתהיה לכם טיסה נעימה

באדיבות - קונטיקי

 
טיסות זולות טיסות לאילת מלונות טיסות נופש באילת
נופש בארץ נופש בחו"ל טיולים בארץ נופשונים נופשונים בחו"ל
טיסות לברצלונה טיסות לניו יורק ביטוח לחו"ל המרת מטבע רכבות באירופה
השכרת רכב טיולים מאורגנים טיסות לברלין טיסות לתאילנד