מעוניין לקבל הצעת מחיר לנופש?
    מלא פרטים
    שם פרטי ומשפחה
     
    טלפון
     
    דוא"ל
     
    נושא
     
    אזור בארץ
   
    הודעה
   
 
 
יציאה לטיולים בארץ
פירוט אודות סוגים וסגנונות של טיולים בארץ, טיולים למשפחות, טיולים לבודדים וטיולים לזוגות אוהבים.

יציאה לטיולים בארץ

עונת הקיץ בכלל ותקופת החופש הגדול בפרט זהו זמן נהדר לצאת לנופש ולטיולים ולהכיר את ארצנו היפה באמצעות הרגליים. מסלולי טיולים בארץ קיימים לרוב,  קיימים מסלולי טיולים בארץ המותאמים למשפחות, מסלולי טיולים המותאמים ליחידים, מסלולי טיולים אידיאלים לקבוצות חברים, מסלולים רטובים ויבשים, מאתגרים יותר ופחות. במאמר זה מספר הצעות למסלולי טיולים בארץ לקהלי יעד שונים.

טיולים בארץ למשפחות

משפחות רבות בוחרות לצאת ליום כיף או לטיול במוזאון או בקניון אך כשמגיע החופש, הליכה אמיתית עם הרגליים היא הכרח המציאות. יחד עם זאת טיולים בארץ למשפחות עם ילדים, זה משהו שלא כל אחד אוהב לעשות, אך אם אתם משפחה אשר המונח "טיולים בארץ" איננו זר לה ואתם מרבים לבקר במקומות שונים בארץ תשמחו לדעת כי לא תמיד צריך לנסוע שעות ברכב עד שמגיעים למסלול הטיול, גם  בשפלה קיימים מסלולי טיולים, בעיר יבנה לדוגמא ישנו מקום תיירותי ומופלא אליו תוכלו ללכת ולבקר יחד עם ילדכם, לא תמיד צריך להצפין עד הרי הגולן בשביל לראות נחלים או להדרים לאילת בשביל ליהנות מנוף הררי משובח. ישנם מסלולי טיולים בארץ שאינם כוללים בהכרח הרים ונחלים ועדיין מרהיבים ביופיים. כאמור בעיר יבנה קיים תל יבנה  ולצידו אתר חפירות ארכיאולוגי, בתיאום מסודר עם אתר החפירות תוכלו לבלות יחד עם משפחתכם בחוויה מהנה ומיוחדת של חפירות ארכיאולוגיות ומציאת עתיקות.

טיולים בארץ לבודדים

אם אתם לא בעלי משפחה ואתם מעוניינים להסתובב בגפכם בשבילי המדינה, רכשו ספר עם מסלולי טיולים בארץ, תוכלו לבחור בכל תקופת זמן, יעד אחר מהספר ולהסתובב בארצנו הקטנה כמלכים בממלכה . מקומות נוספים בהם תוכלו למצוא מסלולים של טיולים בארץ הוא באתרי האינטרנט השונים, שם תוכלו גם לקרוא חוות דעת של מטיילים אחרים, שחוו, ניסו ונהנו, למידה מניסיון של אחרים היא חשובה מאוד בכל הנוגע לטיולים.

טיולים בארץ לזוגות אוהבים

זוגות רבים מחפשים לצאת יחדיו לטיולים בארץ בין אם זה ביציאה של צימר , או סתם ביום רגיל וזאת על מנת לחזק את הקשר הזוגי ביניהם, טיול יכול להוציא מבן הזוג צדדים של הכרתם, להראות את טוב ליבו ואת ההתמסרות שלו לאחר, אם חשקה נפשכם במסלולי טיולים בארץ לזוגות אוהבים, קחו את עצמכם ואת בן הזוג לאחד מקטעיו של חוצה ישראל, המסלול ילמד אתכם ליהנות מהשקט והלבד, מהיחד ומהטבע.

לבד, עם המשפחה או רק עם בן הזוג, שיהיה לכם טיול מהנה ומוצלח

 
טיסות זולות טיסות לאילת מלונות טיסות נופש באילת
נופש בארץ נופש בחו"ל טיולים בארץ נופשונים נופשונים בחו"ל
טיסות לברצלונה טיסות לניו יורק ביטוח לחו"ל המרת מטבע רכבות באירופה
השכרת רכב טיולים מאורגנים טיסות לברלין טיסות לתאילנד