מעוניין לקבל הצעת מחיר לנופש?
    מלא פרטים
    שם פרטי ומשפחה
     
    טלפון
     
    דוא"ל
     
    נושא
     
    אזור בארץ
   
    הודעה
   
 
 
רכבות באיטליה
איטליה היא כידוע יעד תיירותי נפוץ מאוד, ערים כמו ונציה, מילאנו, רומא ועוד הינם ערי תיירות עמוסות בתיירים ומטיילים. מטיילים המגיעים לאיטליה , טוב יעשו אם ישתמשו בתחבורת הרכבת, על מנת לנוע בין מקום למקום.

 

איטליה היא כידוע יעד תיירותי נפוץ מאוד, ערים כמו ונציה, מילאנו, רומא ועוד הינם ערי תיירות  עמוסות בתיירים ומטיילים.  מטיילים המגיעים לאיטליה , טוב יעשו אם ישתמשו בתחבורת הרכבת, על מנת לנוע בין מקום למקום. מסילת הרכבת באיטליה פזורה על פני קילומטרים רבים ומשמשת רבים, הן תושבים מקומיים המעוניינים לנוע בין עיר לעיר והן תיירים המעוניינים לנסוע בין אתר תיירות האחד לשני ועוד.  כמו כן קיימים סוגי רכבת רבים, כאשר לכל סוג רכבת באיטליה יעוד שונה:   היורסטאר למשל זו רכבת באיטליה  הידועה במהירותה הרבה ובקווי הנסיעה אל יעדים מחוץ לאיטליה.

יורסטאר סיטי לעומת זאת, היא רכבת המחברת בין הערים השונות באיטליה. קיימתו גם רכבת באיטליה המיועדת לנסיעות לילה ורכבת אזוריות מקומיות. הנסיעה ברכבת לרוב זולה יותר מאשר נסיעה בכלי תחבורה אחרים, ובמידה ובחרתם ברכבות המהירות והחדשות, אזי גם נהנתן מנסיעה נעימה , חלקה ומהירה.

 

רכשו עכשיו כרטיסים לרכבות באיטליה באתר הרשמי של רכבת אירופה, חסכו זמן יקר וכסף ותורו את איטליה.. רומא, ונציה, נאפולי ועוד.

 

טיפים לנוסעי רכבות באיטליה

 

רכישת כרטיס רכבת מסוג פס - באם אתם מתכננים טיול של מספר ימים בתוך איטליה, טוב תעשו אם תרכשו כרטיס רכבת באיטליה, המכונה פס והמאפשר לכם לנוע בתנועת הרכבות באיטליה בחופשיות למשך מספר ימים.


מקומות שמורים – רכבת באיטליה יכולה לעיתים ובקווים מסוימים להיות עמוסה עד אפס מקום, אם חשוב לכם להגיע ליעד ושיהיה לכם מקום ישיבה במהלך הנסיעה, מומלץ לבצע הוספת תשלום עבור, מקום שמור, שימוש לב כי גם אם רכשתם כרטיס רכבת מסוג פס, תצטרכו לשלם תוספת עבור מקום שמור.

 

רכשו עכשיו כרטיסים לרכבות באיטליה באתר הרשמי של רכבת אירופה, חסכו זמן יקר וכסף ותורו את איטליה.. רומא, ונציה, נאפולי ועוד.

 

רכבת משדה התעופה- באם זה עתה הגעתם לשדה באיטליה, תשמחו לדעת כי רכבות באיטליה יוצאות גם משדה התעופה ובשכיחות גבוהה.

 
טיסות זולות טיסות לאילת מלונות טיסות נופש באילת
נופש בארץ נופש בחו"ל טיולים בארץ נופשונים נופשונים בחו"ל
טיסות לברצלונה טיסות לניו יורק ביטוח לחו"ל המרת מטבע רכבות באירופה
השכרת רכב טיולים מאורגנים טיסות לברלין טיסות לתאילנד