מעוניין לקבל הצעת מחיר לנופש?
    מלא פרטים
    שם פרטי ומשפחה
     
    טלפון
     
    דוא"ל
     
    נושא
     
    אזור בארץ
   
    הודעה
   
 
 
רכבות בגרמניה
במרכזה של גרמניה נמצאת העיר פרנקפורט, עיר גדולה ומרכזית המעודדת תנועה ותחבורה באמצעות רכבות, תנועת רכבות בגרמניה מפותחת מאוד וחלק מקווי הנסיעה התחילו לפעול כבר במאה ה-19.

 

במרכזה של גרמניה נמצאת העיר פרנקפורט, עיר גדולה ומרכזית המעודדת תנועה ותחבורה באמצעות רכבות, תנועת רכבות בגרמניה מפותחת מאוד וחלק מקווי הנסיעה התחילו לפעול כבר במאה ה-19. תחנת רכבת גרמניה הינה תחנת  הרכבת הגדולה ביותר באירופה כולה, תחנת הרכבת השניה בגודלה באירופה נמצאת גם היא בתוך גרמניה, בעיר לייפציג, עוד בגרמניה ניתן למצוא את תחנת הרכבת הגדולה המיועדת למשא.  נכון להיום יש כמעט 6000 תחנות רכבת בגרמניה והיד עוד נטויה. מסילת הרכבת בגרמניה נמשכת לאורך כל רחבי המדינה ואירופה כולה.

 

רכשו פס לרכבת בגרמניה וחסכו דאגות וכסף, באתר הרשמי של רכבת אירופה ניתן לרכוש כרטיסים ופסים כבר עכשיו.טיפים לנוסעים ברכבות בגרמניה


 

 

רכבות חשמליות -למי מבינכם שחושב לנסוע לחופשה בגרמניה לצורכי עסקים או נופש, חשוב שידע כי רכבות בגרמניה מתחלקות למספר סוגים. רכבות חשמליות לצד רכבות תחתיות. לא אחת מסלול הרכבת התחתית, עולה על פני האדמה ולחילופין. הרכבת החשמליות פועלות בעיקר בתוך הערים  ומספר מועט של רכבות חשמליות גם מקשר בין ערים קטנות .

 

 

רכבת עירונית מהירה –למי שמעוניין לנסוע בין ערים שונות  הקרובות האחת לשנייה. קיימת אופציה של נסיעת רכבת בגרמניה הנקראת רכבת עירונית מהירה, הרכבת עוצרת במספר רב של תחנות בתוך העיר.

 

 

לוחות זמנים-מידע אודות לוחות זמנים ומסלולי נסיעת רכבות בגרמניה , ניתן לקבל באתר האינטרנט של הרכבת ובעלונים המחולקים בתחנות הרכבת בגרמניה. 

 

רכשו פס לרכבת בגרמניה וחסכו דאגות וכסף, באתר הרשמי של רכבת אירופה ניתן לרכוש כרטיסים ופסים כבר עכשיו.

 

סוגי כרטיסי רכבת –רכבת גרמניה מציעה סוגי כרטיסים שונים,  כרטיס יומי, כרטיס  נסיעה דו כיווני, כרטיס רכבת גרמניה למספר יעדים, מדינות ועוד.

 
טיסות זולות טיסות לאילת מלונות טיסות נופש באילת
נופש בארץ נופש בחו"ל טיולים בארץ נופשונים נופשונים בחו"ל
טיסות לברצלונה טיסות לניו יורק ביטוח לחו"ל המרת מטבע רכבות באירופה
השכרת רכב טיולים מאורגנים טיסות לברלין טיסות לתאילנד