מעוניין לקבל הצעת מחיר לנופש?
    מלא פרטים
    שם פרטי ומשפחה
     
    טלפון
     
    דוא"ל
     
    נושא
     
    אזור בארץ
   
    הודעה
   
 
 
השכרת רכב בארץ
חברות השכרת רכב בישראל קיימות לרוב והן עומדות בסטנדרטים הגבוהים של חברות השכרת רכב בחול, הן מעמידות לרשות הלקוחות צי רכבים חדיש...

השכרת רכב בארץ


 

חברות השכרת רכב בישראל קיימות לרוב והן עומדות בסטנדרטים הגבוהים של חברות השכרת רכב בחול, הן מעמידות לרשות הלקוחות צי רכבים חדיש, שירות ללא פשרות, תנאי השכרה עם מחירים נוחים, סניפי השכרה במקומות שונים בארץ, אפשרות לבצע השכרת רכב כבר ביציאה משדה התעופה, או בתיאום ישירות מחו"ל ועוד.


 

קהל היעד של חברות השכרת רכב בארץ הינו מגוון, להלן פירוט  אודות חלק מהלקוחות המבצעים השכרת רכב בישראל וביניהם: תיירים, מטיילים, נהגים צעירים ועוד רבים.

 השכרת רכב בישראל לתיירים- תיירים רבים המגיעים לארץ מעוניינים לראות את אתרי התיירות במדינה מדן ועד אילת, לצורך כך הם זקוקים לרכב חזק, איכותי ועמיד, שיסייע להם בתנועה ממקום למקום, חברות השכרת רכב בישראל, מודעות לקהל הלקוחות הזר ועומדות לרשותו בכל עת, בחלק מחברות ההשכרה ניתן לבצע את השכרת הרכב באמצעות מטבעות זרים ללא כל צורך בהמרה.

 


 

השכרת רכב בארץ למטיילים – ישראלים רבים המעוניינים לצאת לחופשה בצפון או בדרום,  ואינם  מחזיקים ברכב פרטי או שאינם רוצים  להזיק לו על ידי נסיעות ארוכות, הנפרשות על פני קילומטרים רבים בוחרים לבצע את הנסיעה באמצעות השכרת רכב , חברות השכרת בארץ מעמידות  שירותי השכרת במחירים ותנאים נוחים.

 

 

 

השכרת רכב בישראל לצעירים – נהגים צעירים שזה עתה קיבלו רישיון נהיגה ומעוניינים לתרגל את הנסיעה ברכב או לנסוע עם חברים לחופשה יכולים לבצע השכרת רכב בחברות השכרה. יחד עם זאת חשוב לשים לב כי בעת ההשכרה לנהג צעיר, לרוב מתבקשת תוספת תשלום עבור הסיכון שבנהיגת נהג חדש.

 

 


השכרת רכב לנסיעות קצרות - אחזקת רכב באופן קבוע היא דבר יקר: ביטוחים, דלק והוצאות נלוות. לכן בוחרים רבים שלא להחזיק ברכב או שלהחזיק רק ברכב אחד, יחד עם זאת קורה לא אחת שאנו זקוקים לרכב על מנת לנסוע לטיול, חתונה, קניות,  וכדומה והרכב שיש ברשותנו נמצא אצל בן הזוג או שלא  נמצא, אי לכך חברות השכרת רכב בישראל מאפשרות השכרת רכב בתנאים שונים לפי ימים או שעות הכול בהתאם לבקשת המשכיר ולתנאים של חברת ההשכרה.

 
טיסות זולות טיסות לאילת מלונות טיסות נופש באילת
נופש בארץ נופש בחו"ל טיולים בארץ נופשונים נופשונים בחו"ל
טיסות לברצלונה טיסות לניו יורק ביטוח לחו"ל המרת מטבע רכבות באירופה
השכרת רכב טיולים מאורגנים טיסות לברלין טיסות לתאילנד