מעוניין לקבל הצעת מחיר לנופש?
    מלא פרטים
    שם פרטי ומשפחה
     
    טלפון
     
    דוא"ל
     
    נושא
     
    אזור בארץ
   
    הודעה
   
 
 
טיול רכבות באירופה
תשתית הרכבות באירופה מאפשרת נסיעות מהנות בטוחות ומרהיבות בין ארצות ערים למרחקים, קצרים, בינוניים וארוכים.

 

טיול רכבות באירופה

 

תשתית הרכבות באירופה מאפשרת נסיעות מהנות בטוחות ומרהיבות בין ארצות ערים למרחקים, קצרים, בינוניים וארוכים.

 

למרחקים קצרים, רכבות באירופה הן מהירות, אמינות ותכופות. לנסיעות ארוכות יותר הרכבות עדיפות על טיסה מכמה סיבות. הרכבות יותר מרווחות, הנוף הנשקף מרהיב ונגיש, ובניגוד לשדות תעופה לא נדרש זמן רב בהמתנה לבידוק בטחוני. לרוב תדירות הרכבות גבוהה יותר מאשר זו של מטוסים, וההגעה איתן ישירה למרכזי הערים ללא צורך בהחלפה שינוי או שימוש באמצעי תחבורה נוסף, ולבל נשכח את העלות הנוספת הכרוכה בהתניידות משדה התעופה למרכזי הערים – עלות שעושיה להיות לא מבוטלת. חווית הנסיעה ברכבת הינה טיול מרגש לכל דבר ועניין, ניתן לרדת לתור ולגלות מקומות חדשים.

 

באירופה ישנם מספר יעדי רכבת עצום. לכן תכנון נסיעה רכישת כרטיסי רכבת מבעוד מועד לפחות עבור חלק מהנסיעות המבוקשות יותר מומלץ. רכישת כרטיסים מראש מאפשרת שריון מקום וכן מחיר מוזל ברוב המקרים. ניתן לרכוש באתר הרשמי של רכבת אירופה את כל סוגי הכרטיסים לרבות יורו-פס מסוגים שונים.

 

האיכות, המהירות ומחיר הנסיעה ברכבת תלוי במדינה. מדינות מערב אירופה בדרך כלל מציעות מהירות גבוהה יותר ורכבות מפוארות יותר במחירים גבוהים יותר מאשר במדינות מזרח אירופה. יש לשים לב כי כרטיסי רכבות יכולים להיות יקרים יותר מטיסות זולות אל אותם היעדים, עם זאת כאשר רוכשים כרטיסים מראש כרטיסי הרכבת זולים משמעותית. נסיעה ברכבת הופכת להיות מהירה מדי שנה באמצעות הקמת קווים חדשים במהירות גבוה הנעים עד 320km/ שעה (200 קמ"ש), ושדרוג של קווים קונבנציונליים עד 200 ק"מ / שעה (125 קמ"ש). בגרמניה, צרפת, בלגיה ואיטליה יש רשתות רחבות במהירות גבוהה. משנה לשנה תשתית הרכבות משתכללת והופכת נגישה ומהירה יותר גם בארצות נוספות.

 

תכנון של טיול רכבות

 

באתר האינטרנט הרשמי של רכבת אירופה תמצאו מגוון פסים לרחבי היבשת במחירים טובים בהזמנה מראש. למידע נוסף על נסיעות רכבות או קווי רכבת באירופה אנו ממליצים לכם לעיין במאמרים נוספים באתר.

 

טיול מהנה!

 
טיסות זולות טיסות לאילת מלונות טיסות נופש באילת
נופש בארץ נופש בחו"ל טיולים בארץ נופשונים נופשונים בחו"ל
טיסות לברצלונה טיסות לניו יורק ביטוח לחו"ל המרת מטבע רכבות באירופה
השכרת רכב טיולים מאורגנים טיסות לברלין טיסות לתאילנד