מעוניין לקבל הצעת מחיר לנופש?
    מלא פרטים
    שם פרטי ומשפחה
     
    טלפון
     
    דוא"ל
     
    נושא
     
    אזור בארץ
   
    הודעה
   
 
 
טיסות לאירופה – כך תזמינו בחכמה
כל מה שאתם רוצים הוא חופשה. גם על יעד כללי החלטתם כבר – אחת ממדינות אירופה. אתם מתחילים בבירורים, ומגלים כי אינספור אפשרויות עומדות לפניכם.

טיסות לאירופה – כך תזמינו בחכמה

כל מה שאתם רוצים הוא חופשה. גם על יעד כללי החלטתם כבר – אחת ממדינות אירופה. אתם מתחילים בבירורים, ומגלים כי אינספור אפשרויות עומדות לפניכם. כשאתם נכנסים לעובי הקורה, מתחיל להתעורר בכם רצון חשוב ביותר: לבצע את העסקה המשתלמת ביותר. כשזה נוגע למחירי הטיסות, נדרש כבר לשאול איך בדיוק עושים את זה נכון.

המסע מתחיל בהשוואת מחירים

הנקודה הראשונה שחשוב להבהיר היא שלכל יעד אירופאי חשוב ניתן להגיע במספר דרכים. כך, למשל, הזמנה של טיסות לברלין ניתן לעשות באמצעות לא מעט חברות, ישראליות ובינלאומיות כאחד. לכן, מומלץ מאד לברר מה מציעה כל אחת מהן לגבי תאריך נקוב. כידוע, מחירי הטיסות נקבעים, בין השאר, בהתאם לתפוסה של טיסה מסוימת, כך שפערי מחירים משמעותיים אפשריים בהחלט.

השוואה זו תאפשר גם לגלות את חברות ה-Low Costלמיניהן. חברות אלה כוללות מטוסים בהם מחלקת תיירים אחת, ארוחות בסיסיות (או כאלה בתשלום נפרד) – ולא הרבה מעבר לכך. אפשרות שכזו אמנם עלולה להיות בעייתית בטיסות למזרח הרחוק או לארצות הברית, למשל, אך במקרה של טיסות קצרות לאירופה, ההתפשרות היא בגדר אפשרות. טיסות לפריז, למשל, אורכות כחמש שעות – משך זמן סביר לכל הדעות.

מתי להזמין?

קשה למצוא תשובה חד משמעית לגבי מועד ההזמנה: ישנן תקופות בהן ככל שמקדימים לבצע את ההזמנה, אפילו חודשים לפני המועד, המחירים נוחים בעשרות אחוזים. מצד שני, בתקופות עמוסות פחות, בהן הביקוש לטיסות אינו כה גבוה, ניתן בהחלט לקחת את הסיכון ולבצע הזמנה ברגע האחרון. העובדות מראות כי ניתן בכך לקבל תעריפים זולים מכל מה שניתן לצפות.

מה המסקנה מהאבחנה הזו? פשוט מאד. שצריך להיות ערים לשינויים אשר מתרחשים, חדשות לבקרים, בתחום של טיסות לחו''ל. כשעוקבים אחרי מחירי טיסות לאורך תקופה מסוימת, ניתן ללמוד על מגמות, ואף להסיק לא מעט על שינויי המחירים שצפויים בעתיד הקרוב.

טיסות לפריז עם קשרי תעופה - להזמנה

עצירה, או טיסה ישירה?

דילמה נוספת שיש לתת עליה את הדעת נוגעת לשאלה מרכזית אחרת: האם לבחור בטיסה ישירה, אשר מגיעה עד ליעד, או לחילופין להתבסס על עצירת ביניים, שלרוב מוזילה את המחיר? בהקשר הזה, מומלץ לערוך חישוב של היתרונות של עצירת הביניים, אל מול החסרונות שלה. בחופשות באירופה, בהן כל יום טיול חשוב בוודאי, אין זה מומלץ תמיד לבצע עצירת ביניים בת עשר שעות, נניח, באחת ממדינות המזרח התיכון.

בדקו את האפשרות לחבילת נופש

כאשר מתכננים חופשה בחו''ל, האפשרויות העיקריות הן בחירה בחבילת נופש, הכוללת טיסה ובית מלון, או לחילופין ביצוע של ההזמנות האלה בנפרד. בכל אחד מהמקרים, ברור שבדיקת האפשרויות מעולם לא הזיקה לאיש: מומלץ לברר עם החברה המיועדת ולראות את התעריפים שהיא מציעה עבור כל אחד מהרכיבים, כמו גם עבור חבילות מלאות יותר. גם כאן, ייתכנו פערי מחירים משמעותיים.

 
טיסות זולות טיסות לאילת מלונות טיסות נופש באילת
נופש בארץ נופש בחו"ל טיולים בארץ נופשונים נופשונים בחו"ל
טיסות לברצלונה טיסות לניו יורק ביטוח לחו"ל המרת מטבע רכבות באירופה
השכרת רכב טיולים מאורגנים טיסות לברלין טיסות לתאילנד