מעוניין לקבל הצעת מחיר לנופש?
    מלא פרטים
    שם פרטי ומשפחה
     
    טלפון
     
    דוא"ל
     
    נושא
     
    אזור בארץ
   
    הודעה
   
 
 
לנפוש בדרך שונה


אם אתם אוהבים לטייל ומאחוריכם קילומטראז' רציני בשבילי הארץ, אם אין מסלול אחד אותו לא חרשתם במו רגליכם ואין דרך אחת שאתם לא מכירים, זה הזמן להכיר את הטרנד החדש בתחום הטיולים בארץ. מדובר על טיולי קרוואנים, טרנד שעדיין נמצא בישראל בגדר של סוד כמוס, למרות שבארצות הברית ובאירופה הוא כבר להיט שנים רבות. ישנו סיכוי לא רע שאתם מכירים משפחות או זוגות ואפילו יחידים שהתנסו בטיול מסוג זה בארצות ניכר, ולכן נותר לנו רק לשאול, מדוע לא ללכת על זה גם בארץ?

החופש המוחלט

כאשר מדברים על טיול קרוואנים מדברים על החופש המוחלט. חופשה על גלגלים הופכת את כל הסידורים המתישים של ארגון מקומות הלינה למיותרים ולא נחוצים. כשאתם מטיילים עם הקרוואן, הבית שלכם נמצא למעשה בכל מקום בו אתם נמצאים. בניגוד למלונות או אכסניות, אין שעה בה צריך להגיע למקום הלינה ואין שעה בה צריך לפנות את החדר. כמו כן במידה ואתם חובבי טבע אבל לא אוהבים לישון תחת כיפת השמיים, הרי שהקרוואן מהווה את השילוב המושלם בין טיול בשטחים פתוחים ובין שנת לילה נוחה וערבה. ישנם לא מעט חניונים ברחבי הארץ בהם ניתן להחנות את הקרוואן ולהשתמש בו כעוגן עבור הטיול. במהלך היום מטיילים וכשמתעייפים, פשוט חוזרים לקרוואן לשינה טובה ומשיבת כוחות.

איפה מתחילים?

לא תמיד צריך למצוא קרוואן למכירה כדי לצאת לטיול קרוואנים. ניתן בהחלט בהתחלה לבחור באפשרות ההשכרה ולראות האם סוג כזה של טיולים מתאים לכם. במידה ותתאהבו, דעו כי בישראל ישנן חברות שמספקות מגוון של קרוואנים למכירה למכורים לדבר. את הקרוואן ניתן לאבזר כראות עיניכם, לצייד אותו בכל הדרוש כדי לנפוש כמו שצריך ולהפוך אותו לממלכה קטנה על גלגלים.

טיולי משפחות

אחת ההנאות ביציאה לחיק הטבע היא לחלוק את החוויה עם משפחות וחברים נוספים. טיולי קרוואנים משותפים הם להיט שתופס תאוצה ברחבי העולם ונראה שהוא עתיד להגיע בשנים הקרובות גם לישראל. כך ניתן לטייל בצוותא במהלך היום ולעת ערב לחזור למתחם בו השארתם את הקרוואנים בבוקר, להכין ארוחת ערב במטבחי הקרוואנים או בחוץ ולפרוש לשנת לילה מוצלחת. זה הזמן להתחדש בקרוואן איכותי, רגע לפני שהסוד יתגלה והמחירים יתחילו לטפס.

 
טיסות זולות טיסות לאילת מלונות טיסות נופש באילת
נופש בארץ נופש בחו"ל טיולים בארץ נופשונים נופשונים בחו"ל
טיסות לברצלונה טיסות לניו יורק ביטוח לחו"ל המרת מטבע רכבות באירופה
השכרת רכב טיולים מאורגנים טיסות לברלין טיסות לתאילנד