מעוניין לקבל הצעת מחיר לנופש?
    מלא פרטים
    שם פרטי ומשפחה
     
    טלפון
     
    דוא"ל
     
    נושא
     
    אזור בארץ
   
    הודעה
   
 
 
מה ההבדל בין מלון רגיל למלון בוטיק?
יש דברים שקשה להגדיר אותם במלים אבל די במבט מהיר כדי להבחין בהם. כך המקרה לדוגמה, ההבדל בין מלון רגיל למלון בוטיק. עם זאת למלון בוטיק יש מאפיינים ייחודיים אחדים ובהם:

 

יש דברים שקשה  להגדיר אותם במלים אבל די במבט מהיר כדי להבחין בהם. כך המקרה לדוגמה, ההבדל  בין מלון רגיל למלון בוטיק. עם זאת למלון בוטיק יש מאפיינים ייחודיים אחדים ובהם:

 

1.     מלון בוטיק הוא מלון המציע עשרות בודדות של חדרים וסוויטות ברמת אבזור גבוהה.

2.     מלון בוטיק מציע תשתית ועמדות עבודה לאנשי עסקים.

3.     מלון יוקרה מציע לאורחיו חדר כושר, סאונה, אינטרנט אלחוטי וקפה חופשי בלובי, שירותי כביסה ועוד.

4.     אינטימיות, עיצוב, יוקרה, הידור.

5.     יחס אישי מיוחד לאורחיו ומאמץ להשביע את רצונם, להיענות לצרכיהם ולפנקם.

6.     על פי רוב הוא מיועד לזוגות ולאנשי עסקים ופחות למשפחות.

7.     חלק ניכר ממלונות הבוטיק היו לפני מבנים עתיקים שהוסבו.

8.     יש מלונות בוטיק הנמצאים במקום מרוחק ומבודד המהווה חלק מהקסם והייחוד שלהם ומדגיש את היותם מתחמי אירוח אינטימיים.

9.     ישנה תשומת לב לעיצוב.

10.מלונות יקרים יותר מאשר מלונות רגילים.

 

עם זאת, בהעדר הגדרה משותפת וכללים מחייבים להגדרת מלון בוטיק יש מן הסתם מלונות שבעליהם מציגים ומציעים אותם כבוטיק אף שלא מתקיימים בהם מאפיינים אלה.

 

ישלא מעט אנשים הבוחרים את מקומות האירוח שלהם בקפידה. היות המלון מסוג בוטיק, הוא עבורם תנאי סף נדרש והכרחי. השהייה מעצימה בהם את תחושת הכבוד,המעמד והערך העצמי. הם תופסים עצמם כמי שמלונות הבוטיק הם המקומות הטבעיים לאירוחם.

 

חשוב לציין, כי אורחים רמי מעלה (VIP) ומוערכים, נחשבים ונחשקים המשדרגים את דימוי המלון ויוקרתו בעצם הבחירה להתארח בהם זוכים ליחס מפנק חריג בשל יוקרתם, מעמדם, כספם או שילוב של כולם... מלונות יוקרתיים, אף שאינם נחשבים כמלונות בוטיק, עשויים להציע לאורחיהם סוויטות מהודרות ויחס אישי דומים ואולי אף משודרגים לאלה אשר הם עשויים לזכות בהם במלונות הבוטיק.

 

ההיסטוריה של מלונות בוטיק

 

ד תחילת שנות ה- 80 של המאה ה- 20 לא הוכר המושג, מן הסתם משום שלא היו מלונות המוגדרים ונתפסים ככאלה. מאז צצו בתי הארחה פרטיים של בעלים המעורבים ישירות בניהול ובקשר עם לקוחותיהם. בשנות ה- 90 של אותה מאה גדל בהתמדה מספרם של  בתי ההארחה שנתנו מענה לדרישות של בעלי אמצעים ליהנות מחוויית אירוח ייחודית, אישית ואינטימית יותר.

 

הצלחתם של מלונות אלה והביקוש הגובר להתארח בהם גרמו גם לבעלי רשתות המלונות להציג את מלונם כמלון בוטיק ובכך הוזילו במשהו את המשמעות ואת הייחוד של מלונות הבוטיק המקוריים, הקטנים והאינטימיים. כיום היטשטשה ההבחנה בין המלונות השונים. עם זאת לא פחתה – אלא ההיפך - הדרישה לאירוח במלונות המציעים חוויה אישית, עם יחס אינטימי של הבעלים ושל הצוות בתנאים מפנקים.

 

בתל אביב, לדוגמה, נין למצוא מלונות בוטיק בעיקר סמוך לרצועת חוף הים ולטיילת שלו. מיקום המלונות משמעותי ביותר לבחירה בהם. במיוחד כאשר ממרפסות החדרים או הסוויטות ניתן לראות את הים ואף לשמוע את הקולות העולים ממנו ואשר הנוף הזה הוא חלק בלתי נפרד מחוויית השהייה והאירוח כמו גם הקרבה אל מוקדי בילוי אטרקטיביים בעיר הגדולה.

 
טיסות זולות טיסות לאילת מלונות טיסות נופש באילת
נופש בארץ נופש בחו"ל טיולים בארץ נופשונים נופשונים בחו"ל
טיסות לברצלונה טיסות לניו יורק ביטוח לחו"ל המרת מטבע רכבות באירופה
השכרת רכב טיולים מאורגנים טיסות לברלין טיסות לתאילנד