מעוניין לקבל הצעת מחיר לנופש?
    מלא פרטים
    שם פרטי ומשפחה
     
    טלפון
     
    דוא"ל
     
    נושא
     
    אזור בארץ
   
    הודעה
   
 
 
חשיבות אבטחה מקצועית בטיולים
אנשי ביטחון ואבטחה הם חלק חשוב ואף חיוני משגרת החיים במדינה. במהלך השנים התרחשו בתחום זה שינויים רבים, כאשר החשיבות של אבטחה מקצועית הופנמה במלואה.

 

אנשי ביטחון ואבטחה הם חלק חשוב ואף חיוני משגרת החיים במדינה. במהלך השנים התרחשו בתחום זה שינויים רבים, כאשר החשיבות של אבטחה מקצועית הופנמה במלואה. למשל, אם בעבר נהוג היה להפקיד את השמירה על שער בית הספר בידי הורים תורנים, כיום על בטחון התלמידים יופקדו מאבטחים מקצועיים. בדומה לכך, אם בעבר נהוג היה להסתפק בהורים מלווים בטיולי בתי הספר, כיום לא מסתפקים בפחות מאשר שירותיה של חברה מקצועית שמתמחת בתחום של אבטחת טיולים.

הסיבות לשימוש באנשי אבטחה מקצועיים בטיולים של בתי ספר וכן בקרב קבוצות מטיילים מסוגים אחרים, רבות ומגוונות וכדאי להכיר אותן.

שומרים על הילדים

כאשר מדובר על אירועים בית סיפריים וטיולים כיתתיים או שכבתיים, רק חברה שמספקת שירותי מוקד אבטחה, תוכל לתת את המענה המקצועי ביותר. המענה המקצועי הזה, ניתן מטבע הדברים על ידי חברות שמתמחות בתחום השמירה והאבטחה. החברות הללו דואגות להכשרה של המאבטחים ולא פחות מכך – לשמירה על כשירותם. דווקא בגלל שבמרבית הטיולים לא מתרחשים אירועים מסוכנים, ברמה פלילית או חבלנית, חשוב שהמאבטחים יהיו תמיד מוכנים לרגע האמת.

בגלל ההרתעה

קבוצות מאורגנות, מכל סוג שהוא, מהוות מטרה שיכולה לקרוץ לכל מי שמעוניין לפגוע בסדר הציבורי ולפגוע בהרגשת הביטחון של אזרחי ישראל. השימוש במאבטחים במצבים שבהם יש ריכוזים של אנשים, בין אם ילדים ובין אם מבוגרים, משמש גורם הרתעתי חשוב מאין כמוהו. מומחים בתחום טוענים שאילולא היו דואגים לסידורי אבטחה מתאימים בקבוצות של מטיילים מאורגנים, ארגונים קיצוניים היו מזהים את נקודת התורפה ומנצלים אותה למטרותיהם.

בגלל הבריאות

סיבה חשובה נוספת שתומכת בדרישה לאבטחה מקצועית בטיולים היא החשיבות של מגישי עזרה ראשונה וחובשים מקצועיים. רבים מבין המאבטחים המקצועיים המלווים טיולים אינם רק נושאי נשק. חברות מקצועיות מקפידות להכשיר ולהעסיק עובדים בעלי ידע בתחום הגשת עזרה ראשונה (מע"רים) ולעיתים מדובר על חובשים או על פרמדיקים.

מכיוון שטיולים יכולים להיות פעילות מאומצת של ממש ורבים מהם מתרחשים בתוואי שטח קשה, קיים יותר מסיכוי קטן לכך שנוכחותו של מומחה להגשת סיוע רפואי תידרש. איש מקצוע שנושא ערכת עזרה ראשונה יכול לסייע במקרים של כאב ראש או נקע וגם במקרים של התייבשות או תשישות, התקף קצרת או התקף של מחלת הנפילה.

בגלל ההרגשה

הסיבה האחרונה שנזכיר לגבי חשיבות האבטחה המקצועית בטיולים נוגעת לתחושת הביטחון האישי. בין אם מדובר בטיול בארץ ובין אם מדובר בטיול קבוצתי בחו"ל, כולם מרגישים הרבה יותר בנוח כאשר הם יודעים שבטחונים נמצא בידיים טובות.  

 
טיסות זולות טיסות לאילת מלונות טיסות נופש באילת
נופש בארץ נופש בחו"ל טיולים בארץ נופשונים נופשונים בחו"ל
טיסות לברצלונה טיסות לניו יורק ביטוח לחו"ל המרת מטבע רכבות באירופה
השכרת רכב טיולים מאורגנים טיסות לברלין טיסות לתאילנד