מעוניין לקבל הצעת מחיר לנופש?
    מלא פרטים
    שם פרטי ומשפחה
     
    טלפון
     
    דוא"ל
     
    נושא
     
    אזור בארץ
   
    הודעה
   
 
 
לא לשכוח


כשנוסעים לטיול או חופשה יש כמה דברים שכדאי מאוד לא לשכוח, בעמוד זה מספר טיפים קטנים ועצות שחשוב ליישם ולא לשכוח.

 

לא לשכוח להודיע את גיל הילדים על מנת לקבל ציוד מתאים- לעיתים נדמה שאם הזמנו חופשה בבית מלון עם ארבע ארוחות או צימר בצפון עם בריכה  ואטרקציות אז החופשה שלנו תהיה מושלמת יהיה לנו כל מה שנחוץ בתוך המתחם, אך בפועל לא תמיד כך הדבר. לא משנה היכן אתם לנים בלילה בצימר בצפון, בית מלון בים המלח או במלון בפנמה, אם אתם נוסעים לחופשה עם ילדים קטנים חשוב מראש לתאם עם בית המלון, דברים בסיסיים כמו לול בחדר השינה, שמיכה נוספת, כסא אוכל לתינוק ועוד. אומנם מדובר בדברים קטנים אך חוסר בהם יכול להיות מטריד ולא נעים.לא לשכוח להביא כסף לבזבוזים-  לא אחת כשאנו נוסעים לחופשה בחו"ל אנחנו מחשבים מראש את כל ההוצאות, עלות בית המלון בתוספת ארוחות וכמה אטרקציות לקינוח אך חשוב לזכור שעד שאנו כבר נוסעים לחו"ל מוטב שיהיה בידנו כסף לבזבוזים והוצאות מיותרות. ניו ורק למשל מזמינה מאוד את התייר לקנות וליהנות , שלטי מבצעים פזורים בכל עבר,המחירים נוחים וחבל יהיה לנו לגלות שם בארצות הנכר ששכחנו להשאיר כסף להוצאות "מיותרות".

 

 

 

לא לשכוח להביא מצלמה  -  תכננתם חופשה, בארץ או בחו"ל ויצאתם לדרך, חשבתם על הכל, על איפה תישנו ואיפה תבלו וסוף כל סוף הגעתם ליעד, את המזוודות  השארתם בחדרים בהם אתם לנים ואתם דרוכים ומוכנים להתחיל בחוויה, מה חבל יהיה עבורכם אם תגלו שאת הפרט הכי חשוב שכחתם לקחת, ה-מצלמה.

 

לא לשכוח להביא ערכה של עזרה ראשונה – לא משנה לאן אתם נוסעים לחופשה המשפחתית , לנופש בחול, לבית מלון במרכז הארץ או לטיול תרמילאים בהרי הגולן, תמיד חשוב שבצמוד אליכם תהיה ערכה של עזרה ראשונה , פריטים אלמנטאריים כמו פלסטרים, תחבושת ואקמול הם פריטים חיוניים  שיכולים להקל מאוד על השהות בחופשה. 

טיסות זולות טיסות לאילת מלונות טיסות נופש באילת
נופש בארץ נופש בחו"ל טיולים בארץ נופשונים נופשונים בחו"ל
טיסות לברצלונה טיסות לניו יורק ביטוח לחו"ל המרת מטבע רכבות באירופה
השכרת רכב טיולים מאורגנים טיסות לברלין טיסות לתאילנד