מעוניין לקבל הצעת מחיר לנופש?
    מלא פרטים
    שם פרטי ומשפחה
     
    טלפון
     
    דוא"ל
     
    נושא
     
    אזור בארץ
   
    הודעה
   
 
 
המרת מטבע


בין אם אתה נוסע לחו"ל לצורך חופשה או לצורך נסיעה עסקית, המרת מטבעות היא תהליך הכרחי וחיוני עבורך. בכל מדינה או איחוד מדינות נעשה שימוש במטבע שונה:

דולר בארה"ב, אירו במדינות האיחוד האירופי, ין ביפן, פרנק בשוויץ, לירה שטרלינג באנגליה, באט בתאילנד רופיה בהודו, שקל בישראל וכו'.

 

לפני נסיעה לחו"ל מוטב לברר מה הוא המטבע המקומי ולהתעדכן בשער היציג של אותו המטבע ורק לאחר מכן לבצע המרת מטבעות. המרת מטבע היא תהליך בו ממירים סוג מטבע אחד, בסוג מטבע אחר. ניתן לבצע המרת מטבעות ישירה בה אנו מחליפים את הכסף שלנו, לדוגמא השקל במטבע של אותה מדינה בה אנו מעוניינים לשהות וניתן לעשות המרת מטבעות באמצעות המרה כפולה. קרי, להמיר את השקלים שברשותנו לדולרים ואת אלו להמיר למטבע המקומי.


היכן כדאי לבצע המרת מטבעות?

 

המרת מטבע ניתן לבצע במקומות שונים: בסניפי בנק הדואר, בבנקים השונים ובדלפקי המרת כספים.
 

  • סניפי בנק הדואר- סניפי בנק הדואר פזורים בכל רחבי הארץ , ניתן להיכנס לסניף  ולבצע המרות של מטבעות.

     
  • סניפי בנקים –בכל בנק שמכבד את עצמו קיימת אופציה ביצוע המרות של מטבע זר, בחלק מהבנקים ניתן לבצע המרה למטבעות זרים דרך אתר האינטרנט של הבנק
     
  • דלפקי המרת כספים ורכישת מטבעות זרים- דלפקי המרות כספים ניתן למצוא במרכזים עירוניים, בשדות התעופה ובמקומות רבים נוספים.
     

מומלץ שלא לחכות לרגע האחרון על מנת לבצע את המרת המטבעות, אלא לברר היטב היכן הכי משתלם לבצע את המרת המטבע, היכן גובים את העמלה הנמוכה ביותר ובאיזו דרך הכי כדאי  לשלם במדינה אליה אתם נוסעים. כמו כן, חשוב במיוחד שתבצעו את המרת המטבעות רק במקום מורשה ותקבלו אישור ואסמכתא עבור ההחלפה, זיופי כספים ושטרות אינם דבר נדיר וראוי לתת על כך את הדעת. לעיתים תגלו שבמדינה אליה אתם נוסעים מעדיפים הסוחרים שתשלמו להם בדולרים על פני המטבע המקומי.

 

טיסות זולות טיסות לאילת מלונות טיסות נופש באילת
נופש בארץ נופש בחו"ל טיולים בארץ נופשונים נופשונים בחו"ל
טיסות לברצלונה טיסות לניו יורק ביטוח לחו"ל המרת מטבע רכבות באירופה
השכרת רכב טיולים מאורגנים טיסות לברלין טיסות לתאילנד