מעוניין לקבל הצעת מחיר לנופש?
    מלא פרטים
    שם פרטי ומשפחה
     
    טלפון
     
    דוא"ל
     
    נושא
     
    אזור בארץ
   
    הודעה
   
 
 
ביטוח לחו"ל

 

ביטוח לחו"ל הינו פוליסת ביטוח המעניקה למבוטח כיסוי רפואי מלא בזמן השהות בחו"ל. 
עלות ביטוח רפואי משתנה בהתאם לסוג הביטוח, איכותו ורמות הסיכון בהן ימצא המבוטח. כך למשל מי שמעוניין בביטוח לחו"ל לתקופה של חודשיים בהם הוא ימצא בפעילות מסוכנת יחסית (למשל ספורט אתגרי) ישלם יותר מאשר, מי שנוסע לנופש רומנטי בפראג עם בת זוגו. דוגמא נוספת לשוני בעלויות ביטוח הינו בעלות ביטוח רפואי לאישה הרה העולה יותר מאשר ביטוח רפואי לאותו היעד לאישה שאיננה בהריון.


מה כולל ביטוח לחו"ל?


כאמור לעיל קיימים סוגים שונים של ביטוחים רפואיים, כל ביטוח לחו"ל מכיל בתוכו סעיפים אחרים. בבואכם לחתום על פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל, הקפידו לקרוא את כל הסעיפים הקטנים והשורות, וודאו מראש מה קורה במצב של פציעה או צורך בהטסה שלכם לניתוח מיוחד ועוד. יתרה מכך חשוב שתדעו כי ביטוח רפואי הוא הכרחי וחיוני, לא רק במקרים של פציעה ותאונה, אלא גם במקרים מצערים של פטירת המבוטח. הביטוח רפואי במידה והוא מקיף, יכול לסייע במימון מלא או חלקי של עלויות הטסת הגופה בחזרה לארץ ועלויות של סידורים נוספים.

 

כיצד מבצעים פוליסת ביטוח לחו"ל?

 

אם אתם מתכננים לצאת לחופשה ואתם זקוקים לפוליסת ביטוח, קיימות באפשרותכם מספר אופציות, ראשית באפשרותכם ליצור קשר עם קופת החולים בה אתם חברים ולהוסיף לפוליסת הביטוח הקיימת שלכם עלות נוספת עבור ביטוח לחו"ל.  אופציה נוספת, הקיימת עבורכם היא ליצור קשר עם חברות ביטוח חיצונית כמו: הראל, כלל ועוד ודרכם לבצע ביטוח לחול. תוכלו כמובן גם לבדוק באתרי אינטרנט שונים עלויות של ביטוחים בחברות שונות, לקבל המלצות ולבקש שיצרו איתכם קשר נציגי החברה.זכרו כי כל מי שיוצא מגבולות הארץ צריך לקחת בחשבון שבחיים, אף פעם אי אפשר לדעת, מה יוליד יום המחר. יכול להיות שבדיוק יום לפני הטיסה, נאכל משהו מקולקל ובהגיענו ליעד, נזדקק לטיפול ראשוני בבית חולים מקומי. בהעדר ביטוח רפואי לחו"ל, הפרוצדורה של קבלת טיפול ותשלומים עבורו, הופכת מסובכת ומורכבת. אף פעם אי אפשר לדעת לאיזו צרה נקלע ואם נצטרך טיפול רפואי דחוף.

 

היו ערוכים, הגיעו לנופש שלכם מוכנים!
דאגו עוד היום שלנסיעה הקרובה שלכם לחו"ל, יהיה לכם כיסוי של ביטוח רפואי.

טיסות זולות טיסות לאילת מלונות טיסות נופש באילת
נופש בארץ נופש בחו"ל טיולים בארץ נופשונים נופשונים בחו"ל
טיסות לברצלונה טיסות לניו יורק ביטוח לחו"ל המרת מטבע רכבות באירופה
השכרת רכב טיולים מאורגנים טיסות לברלין טיסות לתאילנד