מעוניין לקבל הצעת מחיר לנופש?
    מלא פרטים
    שם פרטי ומשפחה
     
    טלפון
     
    דוא"ל
     
    נושא
     
    אזור בארץ
   
    הודעה
   
 
 
שותפים עסקיים

 

פרסום ושיתוף פעולה עסקי הוא כידוע הדרך הטובה ביותר להשגת לקוחות חדשים וחשיפה.

כאן המקום שלכם לעשות איתנו אתר "נופשונים- נופש ותיירות"  שיתופי פעולה.

בעמוד שותפים עסקים יופיעו רשימות ופרסומות של חברות, עסקים, ארגונים ואנשים פרטיים אשר מבצעים איתנו שיתופי פעולה עסקיים.

סוגי מפרסמים:

אנו נכונים לעשות שיתופי פעולה עסקיים עם כל מי שעיסוקו קשור לתחום התיירות, ישירות או בעקיפין. סוגי שיתופי הפעולה אותם אנו נכונים לעשות באתר הינם מגוונים ובניהם: שיתופי פעולה במטרה להבאת תנועה לאתרים קיימים, שיתופי פעולה עסקיים במטרה לחשיפה ורכישת מוצרים ועוד רבים.

להלן חלק מהמפרסמים ושיתופי הפעולה בהם אנו חפצים.
 

 

בעל אתר נופש, צימרים , טיולים או תיירות המעוניין בתנועת גולשים לאתר - פרסום של אתרך באתר נופשונים יכול לסייע להבאת גולשים חדשים וממוקדי מטרה לאתרך.

 

 

מדריכי טיולים מוסמכים, בארץ או בחו"ל המעוניינים להציע את שירותיהם לנופשים - מדריכי טיולים לרוב צריכים לחכות שקבוצה מאורגנת תתגבש ותפנה אליהם, כאן באתר גולשים נופשים ומטיילים , פרסום יכול לסייע לך בחשיפה וצבירת לקוחות חדשים.

 
 

חברות השכרה המעוניינות בחשיפה  -  משפחות ואנשים פרטיים המתכננים טיול ביבשת אוסטרליה הרחוקה לרוב ידלו המון פרטים ומידע לפני תחילת המסע, פרסום באתר נופש, יכול לחשוף את הגולש לקיומה של חברת ההשכרה שלך או לתת לו רעיונות לפריטים נחוצים אליהם הוא יזדקק במהלך המסע.

 

 

בתי מלון ובעלי צימרים המעוניינים בפרסום ממוקד  במקומות עם קהל יעד,  בעל מטרה – אתר נופשונים הינו אתר תיירות, גולשים בו אנשים פרטיים המעוניינים לצאת לנופש וחופשה ומכאן שהאתר נופשונים הינו המקום האידיאלי לפרסום מקומות לינה.


 

חברות ביטוח המציעות  ביטוח נוסעים במחירים משתלמים, חברות תעופה המציעות דילים, נופשונים וכרטיסי טיסה וכמובן שיתופי פעולה עם חנויות המשווקות ומוכרות ציוד למטיילים,  אביזרי מחנאות ועוד.
 

 

 אם אתם קשורים לעולם התיירות והנופש בין בארץ ובין בחו"ל, נשמח שתיצרו עימנו קשר.

 

טיסות זולות טיסות לאילת מלונות טיסות נופש באילת
נופש בארץ נופש בחו"ל טיולים בארץ נופשונים נופשונים בחו"ל
טיסות לברצלונה טיסות לניו יורק ביטוח לחו"ל המרת מטבע רכבות באירופה
השכרת רכב טיולים מאורגנים טיסות לברלין טיסות לתאילנד